Lelkünk gyógytornája

Pszichológia

Legtöbbször szokásaink rabjai vagyunk, és nem azért nem fejlődünk, mert nem akarunk. Dehogy!

Egyszerűen csak annyira berögzültek
bizonyos tanult, rosszul tanult dolgok, hogy csakis valami külső dolog, vagy másik ember tud segíteni egyáltalán észrevenni a kondicionált berögződéseinket, és esetleg kibillenteni a megszokott gondolkodásból. Be vagyunk merevedve, mint egy izom, ha görcsben van.

Egyszerűen nem tudjuk kinyitni a kaput, körbe-körbe járunk milliószor. Kell valaki, vagy valami ami bámmmm!!! – fejbevág, ami csattan, ami arcul csap, megrángat. Simogatva nem tanulsz, nem fejlődsz, nem lépsz ki a komfortzónádból. Oda kell “csapni” és kilökni a mókuskerékből.



A
tanítás néha nagyot csattan.

Azt mondta zseniális háziorvosunk édesanyámnak, – aki most egy műtét utáni nagyon kemény mozgásszervi rehabilitáción van – , hogy a gyógytornász akkor jó, ha szadista. 🙂

Nos… Igaza van. Édesanyám hallatlanul sokat javult pár hét alatt, de meggyötörték rendesen.

Valahogy így megy ez lelki síkon is
. Reccsenni, roppanni kell. Húzni, vonni. Nincs mese. Meg kell puhulni, el kell lazulni a tanulás által, és engedni a külső nyomásnak, beavatkozásnak.



Én azt vallom, hogy ugyanígy a lelki tanító is akkor jó, ha “szadista”.🙂 Természetesen nem konkrét szadizmusra gondolok (Isten ments), hanem egy-egy jól irányzott “rántásra”, puffanásra. Reccsenjen, roppanjon.

“Hát beletrafáltál” – szokták mondani az ügyfeleim. Nyilván akkor és ott ez nem feltétlenül esik jól.

Ahogy a zen mesterek tették, és teszik mind a mai napig is tanítványaikkal. Néha egy bottal még rájuk is csapnak. Durr.. és ott a felismerés, bámmm… ott a megoldás.

Fizikai testünk egyszerűen leképződése tudati energiáinknak,
manifesztuma szellemi önvalónknak. A kézzel fogható dolgokat sokkal inkább megértjük, elfogadjuk.

Csakhogy nem fizikai test vagyunk csupán,
bár nagyon sokan olyan életet élnek, és úgy viselkednek. Az Élet azonban kivétel nélkül be fogja mindenkinek bizonyítani, hogy itt az ideje szintet lépni, kiemelkedni a fizikai síkú gondolkodásból.

Amikor egy segítő terapeutához, pszichológushoz, asztrológushoz, lelki segítőhöz fordulunk
, fogjuk fel úgy, mint a gyógytornát, vagy gyógymasszázst. Fog néha fájni. Lehet, sírhatnékunk támad. Talán utálni fogjuk a terápiát és magát a terapeutát is. “Milyen szemét”… “mekkora bunkó”, nem megyek oda többet, mert bántott… – ezeket gondolhatjuk sokszor.



De nem így van. Ő értünk van, értünk teszi amit tesz, rugalmatlan lelkünket fel kell lazítania, meg kell dolgoznia, és ezt sokszor csak így lehet, ha fáj.



Így hát Kedves Olvasó, üdvözöllek mint egyik lelki gyógytornász a sok közül.

Ha megvolt a műtéted (lelki trauma, vagy sokk), akkor várlak szeretettel lelki gyógytornámon, vagy hívhatjuk lelki rehabilitációnak is. De mindenképpen kényelmes edző cipőben, ruhában, és legfőképp edzett lélekkel gyere. Mert lehet, hogy fájni fog.



Ahogy a masszőrök is mondják: óóó fáj? … az jóóó 🙂 De mikor távozol, mégis azt érzed, hogy újra élsz, hogy könnyebb, lazább, felszabadultabb, és erővel energiával telt vagy.

Hidd el, hogy a lelki segítők más más módszerekkel, de mind azon vannak, hogy boldogabb, egészségesebb és vidámabb legyen az életed. Nem kell félni egy egy reccsenéstől, ez ezzel jár. 🌿

Szeretet és áldás kísérjen utunkon

S M

Üzenet: csillagmessenger@gmail.com

Honlap: www.csillagmessenger.webnode.hu

Telefon: 06-20-420-8611

Szeretettel: Sóvári Melinda

Csillagidő Klub Előfizetés

Részletekért kattints ide!

Elérhető a Csillagidő Klub Havi és Éves előfizetés, illetve Csillagidő Magazin Éves Előfizetés,
amely lehetővé teszi a Klub tagok számára elérhető cikkek olvasását.

Válaszd ki az előfizetésed,
kattints a megfelelőre!

0 hozzászólás

Egy hozzászólás elküldése

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Kapcsolódó cikkeink

A megszokás nem egyenlő a boldogsággal

A megszokás nem egyenlő a boldogsággal

Az egyik legnagyobb hazugság, amit magadnak mondasz: „Jó így nekem.” Miért teszed ezt? Mert könnyebb, mint szembenézni azzal, hogy valójában nem az. Mert amíg elhiszed, hogy „jó ez így”, addig nem kell kitenned magad a döntés felelősségének és a változással járó...

Ismered a tudat alatti szerepszemélyiségeidet?

Ismered a tudat alatti szerepszemélyiségeidet?

Amikor elkezdtem asztrológiát tanulni, úgy 26 évvel ezelőtt…rögtön mellém szegődött a Symbolon kártya, és azóta is hű barátként kísér az önismereti utamon és a segítői hivatásomban. Nagyon hálás vagyok Peter Orban és Ingrid Zinnel munkásságának, illetve Thea Weller...

A Fém típusú ember

A Fém típusú ember

A kínai 5 elem tana ( Wu Xing) szerint az 5 féle elem jellegzetes személyiségtípust és energetikai minőséget mutat. A FÉM típusú ember születési évének utolsó száma 0 ( jang) és 1 ( jin)A struktúrát, a fegyelmet, a tisztaságot képviseli. Olyan, mint egy magas fa,...

7 évesen dőlt el a sorsod – vagy mégsem? 19. befejező rész

7 évesen dőlt el a sorsod – vagy mégsem? 19. befejező rész

„Szerezz örömöt!” korlátozó előírás – A megfelelési kényszer hálójában A Sorskönyv rejtett üzeneteit bemutató sorozatom, utolsó részéhez érkeztünk. Ma a „jófiúk” és „jólányok” legnagyobb csapdáját leplezzük le. Az elmúlt hetekben végig vettük az maximalizmust, a...

<a href="https://csillagido.hu/author/csillagmessenger/" target="_self">Sóvári Melinda</a>

Sóvári Melinda

Szerző

Sóvári Melinda tradicionális asztrológus vagyok.

Asztrológiát a kiváló, és kiemelkedő asztrológusnál, Takács Tibornál tanultam, mely tanulmányok gyökeres és radikális változást hoztak az életemben, és amelyért a mai napig nagyon hálás vagyok. Ezt a tudást szeretném továbbadni, amely hatalmas segítséget jelentett saját életemben, és remélhetőleg mások javát is tudom szolgálni általa.

Kora gyermekkoromtól barátnőim „pszichológusa” voltam, mindig is a lelki segítő és támogató szerepét osztotta rám a Sors, amit nagy örömmel vállalok mind a mai napig is. Családomban felmenőim között volt asztrológus, így már 10 éves korom környékén találkoztam először az asztrológiával.

Az asztrológia mellett régóta foglalkozom Ayurvédikus gyógyászattal és gyógynövényes gyógyítással. Az egészséges táplálkozás és a mozgás nagyon fontos számomra, ezért aktív jóga gyakorló vagyok.

Online asztrológiai konzultációkat tartok, mert az a tapasztalatom, hogy a hozzám fordulók sokkal oldottabban tudnak így beszélgetni velem, sokkal jobban megnyílnak, hogy a saját otthonuk biztonságát élvezik, ráadásul sokkal kényelmesebb. Az én ügyfeleim kedvelik ezt a módszert, de természetesen van mód személyes konzultációra is, ha valaki szeretné.

A beszélgetések célja, és értelme, hogy feltárjuk a klienseim feladatait, a problémáikra megoldást találjunk, és ami a legfontosabb, megtörténjen a megértése annak, hogy mi miért történik, vagy történt a Sorsukban. Valahogyan kitörni a szenvedés programokból, feloldani a transzgenerációs traumákat, befejezni a sodródást, és saját Sorsunkat kezünkbe venni. A jóslásoktól tartózkodom, mert az asztrológia célja nem ez.

Szeretném kihangsúlyozni, hogy a munkám során az asztrológiai képlet, azaz radix horoszkóp alapján dolgozom, (de!) és itt jön a lényeg: nem véletlenül választottam a Csillagmessenger nevet, hiszen úgy vélem, hogy a jó asztrológusnak, az intuíciója segítségével valamilyen módon a születési képlet elemzése közben „le kell csatornáznia” az Égi üzeneteket, és azokat a saját belső hangján keresztül közvetítenie kell a kérdezőnek. Vagyis egyszerre működtetni a racionális és az intuitív elmét. Én ezt a ráhangolódási képességet szervesen használom a konzultációim során, sokszor maguk a feltett kérdések már mutatják, hol vannak elakadások, problémák az ügyfelek életében. A konzultációk egyéni beosztással, rugalmasan történnek, előre egyeztetett időpontban. Olyan ügyfeleknek ajánlom az elemzést, akik eljutottak arra a pontra, hogy szeretnék megérteni életük eseményeit, és úgy érzik készen állnak szembenézni problémáikkal.

E-mailben szoktam küldeni egy hosszabb tájékoztatást, és kérem a születési adatokat, a bepontosításhoz. Harmadik felet nem elemzek, csak és kizárólag 14 éves kor alatt, de ezt is a gyermek tudtával.


Várom az érdeklődőket

Üzenet: csillagmessenger@gmail.com-on
Honlap: www.csillagmessenger.webnode.hu
Telefon: 06-20-420-8611

Szeretettel: Sóvári Melinda

Legfrissebb videónk

Friss cikkek

Címkefelhő