Ikrek Hold van és ezt az energiát kapjuk szerdáig ,nagyjából aznap délig…. szóval addig is…jönnek és mennek a gondolatok egymás után,amik hozhatnak átgondolatlan gyors döntéseket azon az életterületeden, amit a Hold éppen érint..
Szerdáig nagyon érdemes rá figyelni,hogy a kapkodás ne okozzon plusz gondokat az eddigiek mellé!
Jajj, csak úgy csapkodnak a szavak… túlságosan szókimondó energia ez, gondold át,hogy kinek mit akarsz mondani… Egyébként jó energia,mert észre sem veszed,de nagyon is inspirálsz másokat ezekben a napokban…

A Kosban energetizáló Nap megadja a bátorságot a dolgokhoz ,végre bele lehet állni a dolgokba,nem csak agyalni rajtuk….
A mostani Hold energia nagyon sok új kreatív ötletet adhat, így sokaknak nem kell rágódni azon,hogy mi legyen a következő lépés…
Ha új dolgokba akarsz belevágni, tökéletes alkalom nyílt meg előtted!
Mindennek van pro és kontra oldala…így ennek a Hold állásnak is… méghozzá itt az a negatív lehetőség,hogy túlságosan szétszóródik az energia…. Válaszd ki a legfontosabb feladatokat és azokra koncentrálj!
Ikrek Hold alatt nem csoda,hogy gyorsan változik a hangulatod… És egy csomó dolog felkelti az érdeklődésed..amik elviszik a figyelmed arról,ami most a lényeg lenne….ha adhatok erre egy Tanácsot: Ne hagyd , hogy apró dolgok eltereljék a figyelmed arról,amire valójában figyelned kellene!
Figyelj, próbálj meg képben lenni,hogy ne hozz meggondolatlan döntéseket az érzelmeidből adódóan….

Mit hozhat a hèt egy ilyen energiával kezdve?
Új emberekkel való találkozásokat….. Spontán társas eseményeket, ahol a szórakozás, a flört és az ötletcsere kap főszerepet ….ezeknek a hatása most mind felerősödik.
Ha mindig is szerettél volna valami új dolgot kipróbálni, akkor higyj nekem,mert most jött el az ideje, hogy megjelenjen egy új hobbi, sport, vagy valami kreatív projekt….. ( Utálom ezt a szót,mégis egyre többször ez jut eszembe a feladatok, vállalások helyett…)
Na de azért van itt feszültség a levegőben bőven…mert feszül az energia,ami bennünk van az is, a helyzetek is…
Így nem csoda,ha az idegeid gyakran pattanásig feszülnek szerdáig ….. Na de ezért kell a mozgás, beszélgetés, játék, kikapcsolódás….
Többségében vidám és nevetgèlős energiák, szamits rá,hogy valaki megszivat,megviccel,vagy benned születik meg ezeknek a vágya, és ezekben a napokban kiparodizálsz valakit, vicceskedsz valakivel szemben…a humor most különösen jelen van….
Több irányba húz az Ikrek energia,de ha kérhetem, akkor maradj a céljaid eléréséhez vezető úton!

Vona Melinda karmaasztrológus
Dahut Asztrológia
https://www.facebook.com/dahutasztrology
dahutasztro@gmail.com

















0 hozzászólás