Az asztrológia tudja, hogy kinek mi a jó, és kinek mi a rossz?

Asztrológiai alapok, Ezoteria

ÍRTA: STEINER GERGELY ASZTROLÓGUS

A rövid válasz: Igen. A gyakorló asztrológia hatezer éve fokról-fokra rendelkezik azzal a tudásanyaggal, hogy koroktól teljesen függetlenül felismertesse az emberek megbízhatóságát és szándékait.

Évezredek során ki lehet abból mutatni, hogy az asztrológia tudománya képes felismerni, ha valakinek jó vagy rossz szándékai vannak, és képes lehet arra is, hogy spontán meg is tud változtatni egy embert, vagy több ember ösztönös reakcióit.



De hogyan is „működik” ez? Az asztrológiából fel lehet ismerni a megtévesztést! Ezt soha sem az asztrológus teszi, képtelenség! A horoszkópban az van, ami látszik, nem az, amit látni szeretnénk. Képzeljék el a következőt, hogy – önismeret híján, vagy minden szentnek maga felé hajlik a keze – nincs idő erre, hogy ebben a formában bújócskázzunk! Megtalálni, hogy kinek mi a jó, és kinek mi a rossz. A születési jegyeink igenis egy önbecsülési témakör!



Gyakorlatban úgy néz ki, hogy pl. a Rák jegy esetében – némileg a Rák- Holdnál, vagy a Rák –ascendens esetében is kijelenthető – az asztrológia világosan a kifejezésre juttatja a számunkra, hogy két én-el rendelkezik. (Más-más jegyre is elmondható, ez meg az!)

Az asztrológia nem az a kísérletező műfaj, az a fogalom, hogy becsapja az embert, itt ismeretlen fogalom. Az asztrológia képtárában nincs hamis képtársítás – a horoszkópunk nem hazudik!

Még a félrevezetés sem állja meg a helyét, mert ebben a műfajban nincsenek megtévesztő útmutatások. Aki az életben összezavarodott, az sincs csak úgy véletlenül. Az önbecsülés kérdése mindennek az alapja, ebből van a leges-legkevesebb!



Végül is jó kérdés, hogy kinek mi a jó, és kinek mi a rossz? Ha tehát rossz napunk van, ne lepődjünk meg, az asztrológiai képletből ki lehet következtetni, hogyan tudunk (tudnánk) vigaszt nyújtani anélkül, hogy egy szót is szólnánk – magunkra nézve is. A asztrológia meg tudja „mondani”, hogy kinek mi a jó, és kinek mi a rossz! Az egészséges erkölcsi viselkedésű ember – kevesen vannak, de vannak – képes lehet felfogni mi a helyes és mi a helytelen.

Jegyről-jegyre tudva van, hogy – aki tudja, de nem mindenki tudja – a születési képlet alapján szemtől-szembe kapja az interakciók során, hogy agresszívan vagy durván viselkedett.

Egyesek visszautasítják, kikérik maguknak azokkal szemben, akik nyersek vagy érzéketlenek voltak.

Mások pedig szívesen fogadták el a jutalmakat azoktól, akik kedvesek voltak hozzájuk.





Miért fontos ez? Ez arra mutat rá, hogy az asztrológia nem csak az érzelmeinkre képes reagálni – van erkölcsi és igazságérzete, némán és hangtalanul is -, meg lenne képes értetni velünk, ha a viselkedésünkben mi a helyes, mi a helytelen – a születésünktől számítva! Csupán kellő méltósággal kell tudni viselnünk, hisz az időnket „mi” magunk választottuk – a reinkarnációt hirdetők szerint – legyen az ilyen vagy olyan! A sportszerűség hiánya az – sereg bizonyítható módokon – hogy képtelenek az emberek így ennek a szellemében viselkedni!



Az asztrológia nem éppen láthatatlanul előnye– jegyről jegyre -, hogy dokumentáltan minden ember figyelmébe képes ajánlani és képessé tud bennünket tenni a kritikus helyzetekben a morális egyensúly megteremtéséhez, mint más élőlényben nem igazán! (Bár ki tudja, de egy szabadon élő, vagy házi állat sem lehet csak jobb és csak rosszabb az embereknél!)

Íme, hogy az asztrológia tanulmányozásával eltöltött idő hogyan lendítheti fel az életünk menetét:



Szeressük és tiszteljük az asztrológiát – majd hatezer éve – életünk szerves része, úgy élő, ahogy mi magunk is kezdet-kezdetek óta (ha nincs is húsból és vérből)!


Steiner Gergely asztrológus

Információ:


skype: steiner.gergely


steinergergely@gmail.com vagy

+36-30-9391-338 telefonon.

Csillagidő Klub Előfizetés

Részletekért kattints ide!

Elérhető a Csillagidő Klub Havi és Éves előfizetés, illetve Csillagidő Magazin Éves Előfizetés,
amely lehetővé teszi a Klub tagok számára elérhető cikkek olvasását.

Válaszd ki az előfizetésed,
kattints a megfelelőre!

0 hozzászólás

Egy hozzászólás elküldése

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Kapcsolódó cikkeink

Találd meg a saját ritmusodat !

Találd meg a saját ritmusodat !

Találd meg a saját ritmusodat a Csillagidő Klubban! A tudásszintedet, előképzettségedet egy online beszélgetéssel mérem fel. 1. Milyen ismereteid vannak? 2. Milyen tapasztalataid vannak? 3. Milyen céllal érkezel ? De nemcsak a tudásszintet mérem fel, hanem azt is,...

Hogyan gyorsítsuk fel manifesztációink megvalósulását ?

Hogyan gyorsítsuk fel manifesztációink megvalósulását ?

1. Légy hálás az életedért, annak minden részéért, még a szívbemarkoló traumatikus pillanatokért is! Nélkülük nem értékelnéd a csodálatos, lelket lélekben lábujjhegyre állító pillanatokat.2. Ne becsméreld magad! Csodálatos ember vagy, csodálatos képességekkel...

De ezt tényleg így gondolod?

De ezt tényleg így gondolod?

Júniusi energiák : mire számíthatsz az asztrológiai összefüggések tükrében? A Rák jegyébe lép a Merkúr nagyon könnyű átvenni mások energiáit,hangulatát...a megérzèsek baromi erősek és pontosak lehetnek.. Könnyen megsértődik bárki a beszélgetések során, de legalább a...

JANG FA – LÓ – JÚNIUS

JANG FA – LÓ – JÚNIUS

Június a 2026-os év legerősebb hónapja, mert az év állata köszön vissza ebben a hónapban.Ilyenkor felerősödik a ló energiája, mivel duplán jelenik meg. De nézzük, mi várható összességében! 2026. június 5.-én délután indul el a Jang Fa - Ló hónap Korábban is írtam már...

<a href="https://csillagido.hu/author/steinergergely/" target="_self">Steiner Gergely</a>

Steiner Gergely

Szerző

1949. március 4-én születtem – soproni vagyok, itt végeztem az iskoláim Több évtizede már annak, hogy egy determinált (kivédhetetlen) helyzetemben „egyszercsakmithogynem” a tanácstalanság közepette kézbe kaptam egy asztrológiai könyvecskét. Első nekifutásra „befaltam”. Keresztül kasul végigzongoráztam újra és újra minden sorát. Már ennek majd harminchat éve is, amikor elhatároztam „beletanulok”. Nagyot szánkóztam a sorok közt, gyakran lefagytam jó pár gondolattól és sortól. Dr Janák Lajostól hallottam: ne minden a megértéséről szóljon, hanem minden a jobb érthetőségről szóljon. Így jutottam ahhoz a felismeréshez, mindenkinek és a minden megértésnek az első pillére az önismeret. Az összes bolygó és házhelyzete mindig jelezte, és jelzi mostanság is, hogy mit is kellett komolyan venni a horoszkópomból. Azaz, nehogy idegenektől újabb csapás, vagy tragédia érjen annak a nyegle, vagy az érzéketlen szavaik hallatán. A bolygóim jegy és házhelyzet a számomra és mindenki másnak is azt jelzi, hogy miként is tudja helyén kezelni azt, nehogy idegen emberek egymásnak és egymásban újabb csapást, vagy tragédiát mérjenek a barátságtalan, vagy tapintatlan szavaikkal. Mindig mindennel összefügg, s ha 60-80 %-ban röviden, tömören és érthetően közel áll az élő valósághoz minden prognózis segítő a dolgok megértésére, képes erőt és kitartást adni a változtatások kivitelezéséhez és az új célok eléréséhez! Nálam a prognózisok saját szerkesztésben, és nem előre egy gépi programozásban készülnek! ELÉRHETŐSÉGEM KOMOLY ÉRDEKLŐDÉS ESETÉN steinergergely@gmail.com

Legfrissebb videónk

Friss cikkek

Címkefelhő