Te tudod , hogy milyen jegyben áll a Hold a horoszkóp képletedben?
A Víz elemű ,Rák, Skorpió, Halak Hold túlérzékenységet jelöl,ragaszkodást,érzelmi függést
Ez a kapcsolatok elején úgy jelenik meg,hogy mély érzelmek vannak, de később már a ragaszkodós formát hozza ki, aki sérelmezi,hogy miért nem válaszol a másik 5 perc alatt.
A Tűz Holdak, mint a Kos, Oroszlán és Nyilas a kapcsolatok elején a türelmetlenséget nyomják el ,az egobol fakadó reakciókat, és a drámát.
Először még teljesen spontán történik minden, és tök nagy a szenvedély, de később már megjelenik,hogy milyenek amikor nem úgy történnek a dolgok,ahogy azt ők akarják.
A Föld Holdak , tehát a Bika, Szűz és Bak a kontrollt, a kritikát, és az érzelmi zártságot rejtik el, ami az elején még úgy mutatkozik meg,hogy nagyon is stabilnak tűnnek, de később már elkezdődik a kioktatás,hogy mit lehetett volna sokkal jobban vagy máshogy csinálni.
Végül ott vannak a Levegő jegyű Holdak tulajdonosai, az Ikrek, Mérleg és Vízöntő. Nem mutatják az elején,hogy érzelmileg mennyire távolság tartóak tudnak lenni és milyen nehezen kötődnek.. sőt könnyednek és lazának tűnnek, de aztán már te érzed magad mellettük furcsán, mert nem értik miért kell ennyire komolyan venni az érzelmeket.
Nyilván sokat befolyásol, hogy te hogy reagálsz ezekre a dolgokra, és,hogy a te Holdad milyen energiát képvisel.

Vegyük példának,hogy a Víz Hold érzelmi mélységet akar, de egy levegő Hold távolságot tart.Ennek eredménye lehet,hogy az egyik fél kapaszkodik, a másik menekül.
A tűz Holdas ember azonnali reakciót ad és azt is igényli,míg egy föld Hold lassú, megfontolt.
Ilyenkor az egyik fél könnyen és gyorsan robban , a másik lefagy a helyzetek közben.
De !!! A Hold nem csak ezt mutatja meg, többek közt azt is,hogy mire van szükséged és mit nem mersz kérni.
Egyébként egy kapcsolati elemzésben az első szakaszban , mondjuk úgy mèzeshetekben többségèben mindenki a Napját és Vénuszát mutatja, aztán egyre jobban kezdi magát megmutatni a Hold által jelzett energia.
Utána már a valóságot látod, amit vagy elfogadsz,vagy nem. Általában ennél a pontnál dől el minden, mert ha a Holdad olyan dolgot rejt, amit a másik nem ért ,vagy nem tud kezelni, akkor csak idő kérdése, hogy a szeretet feszültséggè alakul ,aztán jön a távolodás
.A Holdak kapcsolódásából nem az látható,hogy összeilletek-e, hanem ,ha ideges vagy, a másik hogyan reagál rá és mit csinál olyankor?

Vona Melinda karmaasztrológus
Dahut Asztrológia
https://www.facebook.com/dahutasztrology
dahutasztro@gmail.com

















0 hozzászólás