Kiszállás, nincs tovább!

Spiritualitás

Amikor testet öltöttünk magunkra vagyis leszülettünk a Földre, azzal a céllal érkeztünk, hogy bizonyos karmikus adósságainkat lerendezzük.


Ez maga a megtapasztalás, ami itt ezen a Bolygón lehetséges , mert szükség van hozzá a fizikai testre. A saját bőrünkön kellett éreznünk azt, amit előző életeinkben másoknak adtunk és igen ez lehet pozitív vagy negatív élmény is.


A lényeg, hogy minden ami egyszer belőlünk indult el, az visszatér hozzánk , éppen ezért nem léteznek ártatlan áldozatok vagy ok nélkül bekövetkező események az életünkben.


Amikor megszületik egy gyermek, nem véletlenül érkezik éppen abba a családba és környezetbe…
hiszen ott van dolga.


A most született lelkek már magasabb rezgéssel, gyógyítói képességekkel és nem karmát rendezni jönnek.
Annak is mindig meg van az előző életbeli oka, ha valaki már betegséggel érkezik a jelen inkarnációjába : legtöbbször a szülőket jön tanítani az elfogadásra és a szeretetre.
Nincs szó büntetésről és vezeklésről. A léleknek mint egy magasabb szintű tudati energiának a fizikai kivetülései vagyunk mindannyian.


Amit magunkkal hozunk, mint megfejlődni való feladatot, azt nevezhetjük KARMÁNAK.


Azokkal a mintákkal érkezünk, amelyeket már akár több ezer életen keresztül gyakoroltunk illetve még mindig nem tudtunk kellőképpen megtanulni.
Az Ember egy nagyon szubjektív lény és amit gondol magáról csak azt hiszi el valóságosnak.
Pedig a tudatunk egyre tágul és a lehetőségeink a végtelenségig fokozhatóak lesznek.


Az Univerzum határtalan bőséget és tudást kínál számunkra, csupán a fizikai testünkön túlra kell látnunk és annál jóval többet érzékelnünk.


Aki leragad az anyag szintjén, az csak ennyit tud kivenni ebből a világból, csak egy fizikai síkra korlátolt életet fog élni és a fejlődését is ez a lépték határozza meg.
Ezen a szinten vannak jelen a betegségek, a negatív érzelmek, a bűntudat, a félelem, a bántalmazás, az elvárások, a kényszerek, a tettes-áldozat szerepek.


Most itt a lehetőség kilépni a karma körből!
A szenvedés és fájdalom már szükségtelen.
A felismerés és megtapasztalás által megértést kaphattunk az összes eddigi karmikus eredetű kapcsolatainkra és mintáinkra.


Ha valóban képessé váltunk felülemelkedni “a fogat-fogért” elven működő viselkedésre és belátni, hogy tulajdonképpen minden egyes negatív érzéssel önmagunkat mérgeztük, akkor már azt is megértjük, hogy valójában nem létezik “jó és rossz” minden csak azon múlik, hogy mi mit gondolunk erről.


Most kitisztulnak belőlünk olyan ősrégi fájdalom programok és lenyomatok, amelyeket már nem kell tovább magunkkal cipelnünk.
Ehhez azonban elengedhetetlen egy olyan tudatosság, amely nem engedi be többé az ártó és romboló szándékú energiákat az életünkbe.


Az a finom energia test, ami körülvesz bennünket nagyon érzékenyen reagál a negatív és lehúzó információkra, amelyek minden nap megpróbálnak minket vissza kódolni a régi és idejét múlt rendszerekbe.
Ezért kell nagyon megválogatni, hogy kit engedünk magunkhoz közel és folyamatosan a természettel együtt rezegve feltöltődni.


Eléggé ébernek maradni annyit jelent, hogy nem engedjük gondolati szinten sem eluralkodni magunkon a panaszos, elégedetlen és rosszalló energiákat.Átfordítjuk a hála érzésével örömmé és elégedettséggé azt amink van, és akkor még több lesz belőle.

Nagyon felgyorsultak azok a teremtő erők, amelyeket már napi szinten érzékelhetünk.


Ez pontosan azért van, hogy minél gyorsabban kipörögjenek a negatív karmáink és ezeket lehetőleg már ne ismételjük meg!



Viszont ugyanilyen gyorsasággal jön létre minden körülöttünk, amit csak szeretnénk megvalósítani.Ne feledjétek, hogy MINDEN gondolat, érzelem, kimondott szó és cselekedet teremtő erővel rendelkezik! Amit elfojtunk magunkban az attól még bennünk van, tehát a tudatalattinkból folyamatosan törnek fel azok a “mumusok” amikkel idáig nem akartunk foglalkozni.


Tudatossá tenni és elengedni…ez most a feladatunk.


Az egész életünk ezeknek az energiáknak a kivetülései, most lehet, hogy illúzió rombolónak tartasz, de semmi másról nem szól a földi életünk.


Persze, hogy vannak ebben Csodák, hiszen ez az egész AZ!
Ha végre megértjük, hogy a kiszámíthatatlanságban és az állandó változásban élhetjük csak meg azt, amiért valójában itt vagyunk. Biztonsági háló nélkül, mert a Teremető tenyere az egyetlen, ami megtart és minden más csak egy félelem alapú illúzió.

  • Az Élet-Halál c. moziműsor vetítővásznas közvetítésének vagyunk a földi szereplői.
  • Ha valóban Élni akarsz, akkor tiszteld magad eléggé ahhoz, hogy elsétálsz onnan, ahol nem szeretnek.
  • Ha valóban szeretni akarsz, akkor magaddal kezd, és ne bántsd illetve zsákmányold ki a saját energiáidat.
  • Ha boldog akarsz lenni, akkor minden pillanatban legyél jelen anélkül, hogy a jövőn aggódnál.
  • Ha nem akarsz ártó környezetben élni, akkor először magadból tisztítsd ki testi-lelki szinten a negatív energiákat.
  • Ha hiteles EMBER akarsz lenni, a saját Életed az egyetlen lehetőség arra, hogy ezt valóban megmutasd magadnak és a Világnak, mert az EGY és ugyanaz.

Az aktuális programjaimról bővebben itt olvashatsz:

Önismereti asztrológia tanfolyam:

https://www.facebook.com/share/14g8RWVU7sf/?mibextid=wwXIfr

Astro-állítások:

https://www.facebook.com/share/18bJMpjoJP/?mibextid=wwXIfr

https://www.facebook.com/share/1EGe6LzqQi/?mibextid=wwXIfrasztrológus


Takács Gyöngyi
asztrológus
Életút tanácsadó
Családállító

Tel.: +36 31 7847113
www.univerzumstudio.hu

FaceBook

Csillagidő Klub Előfizetés

Részletekért kattints ide!

Elérhető a Csillagidő Klub Havi és Éves előfizetés, illetve Csillagidő Magazin Éves Előfizetés,
amely lehetővé teszi a Klub tagok számára elérhető cikkek olvasását.

Válaszd ki az előfizetésed,
kattints a megfelelőre!

0 hozzászólás

Egy hozzászólás elküldése

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Kapcsolódó cikkeink

Ki akar rajtam keresztül megszületni?

Ki akar rajtam keresztül megszületni?

A modern ember szinte vallásos buzgalommal teszi fel a kérdést: ki vagyok én? Mintha a lét legfőbb feladata az lenne, hogy végre pontosan körülírjuk magunkat, elnevezzük sérüléseinket, rendszerezzük mintázatainkat, és ezzel valamiképpen birtokba vegyük önmagunkat....

A megbocsátás valójában elengedés

A megbocsátás valójában elengedés

Nemrég hozta szóba egy kedves hozzám forduló, hogy mit kell megbocsájtás alatt értenünk. A válaszomat megosztom Veletek is, bízva abban, hogy az másokat is érdekelhet: A megbocsájtás nem egyenlő azzal természetesen, hogy nincs benned düh, hogy imádnád, szeretnéd eztán...

Mi az alapja napi horoszkópnak?

Mi az alapja napi horoszkópnak?

Mi annak az alapja, hogy a csillagok állása majd meghatározza az adott ember adott napját? Minden égitest energiát sugároz ki, melyek hatással vannak a Földre is, nyilvánvalóan a Földtől való távolságuknak megfelelően. (Lásd a Hold hatását, mely rendszeresen...

Kurzus tartalmak: Rúnák titkai

Kurzus tartalmak: Rúnák titkai

Mit érdemes tudni a kurzusról? A rúnák nem csupán jósló jelek.Ősi szimbólumrendszert alkotnak, amely hidat képez a fizikai, lelki és szellemi világ között, és segít megérteni az idő minőségét, az aktuális energiákat és a bennünk zajló folyamatokat.Ezt a több ezer éves...

<a href="https://csillagido.hu/author/takacsgyongyi/" target="_self">Takács Gyöngyi</a>

Takács Gyöngyi

Szerző

Az asztrológiai – pszichológiai tanácsadói végzettségem megszerzése után elkezdtem a Humanisztikus Asztrológiai Főiskolát, ahol 4 év után kaptam meg az oklevelemet 2009-ben. Az emberi psziché térképét a horoszkóp ábra segítségével fedeztük fel és hoztuk párhuzamba az egyén életével, aktuális problémáival. Itt főként a zátonyra futott emberi kapcsolatok érzelmi mozgatórugóit tártuk fel, nagy segítség volt ehhez a családállítói rendszerek alkalmazása. Nagy hangsúlyt fektettünk a korai életévek pszichés fejlődésének állomásaira, hiszen ez határozza meg az egyén későbbi világképét, kapcsolatait és személyiségstruktúráját.

Legfrissebb videónk

Friss cikkek

Címkefelhő